• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się gminne zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Wzięli w nim udział Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt oraz dyrektor ZEAS Edward Pączka. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce otrzymali nagrody z rąk pani wójt a rodzice listy gratulacyjne. Uczniowie kl. VIII przygotowali pożegnalny program artystyczny. Uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów wręczając im drobne upominki. Podczas krótkiego występu czwartaki powitali wakacje.

• Pożegnanie Dyrekcji

• Pożegnań dziś nie było końca. Oprócz ósmoklasistów pożegnaliśmy dziś także naszą wspaniałą panią dyrektor Lucynę Świtlicką-Paprocką, która po 40 latach pracy postanowiła odejść na zasłużony odpoczynek. Były wiersze, piosenki, kwiaty, wzruszenia i także sporo łez.

Dziękujemy Pani Dyrektor za życzliwość i cierpliwość. Życzymy samych pogodnych i radosnych chwil.

• Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród uczniom SP z terenu Gminy Jarosław

• 22 czerwca w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Muninie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla najlepszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Jarosław. Wraz z Dyrektorem ZEAS-u Gminy Jarosław Edwardem Pączka wręczyłam nagrody dla uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców.​​​​​​

W tym roku wyróżnieni zostali:

ZSP Makowisko – Natalia Sołek, Oliwier Wiater

ZSP Morawsko - Jakub Bęben, Kacper Duda

ZSP Munina – Kamila Sobień, Ewelina Pankiewicz

ZSP Pełkinie – Marcelina Czerniakowska, Aleksandra Matwij, Kinga Smyk

ZSP Surochów- Roksana Pełech, Nikola Ciołek

ZSP Tuczempy – Martyna Mihułka, Filip Kurpiel

ZSP Wólka Pełkińska – Anna Żelazko, Wiktor Wawro

Nagrody otrzymali także uczniowie za wybitne osiągnięcia sportowe:

Łukasz Kutyła – Mistrz Polski w kat. MIKST - Łucznictwo

Aurelia Jakubowska W-ce Mistrz Polski w kat. Druż. Dziewczyn- Łucznictwo

Laura Czarniecka, Malwina Kociuba, Marika Zając, Sara Bęben, Julia Brzozan, Olivia Gwóźdź, Natalia Strójwąs, Zofia Ślimak - II miejsce w Wielkim Finale U8, Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Województwa Podkarpackiego :

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)​​​​​​

• Zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpocznie się mszą św. w kościle parafialnym w Muninie o godz. 8.00. Po mszy św. w auli szkolnej odbędzie się uroczysta akademia, pożegnanie uczniów klasy VIII, a następnie spotkanie wychowawców i uczniów w klasach.

Zapraszamy :)

• Dzień Ojca

• W tym szczególnym Dniu pragniemy złożyć Wszystkim Tatkom, Tatusiom, Tatulkom …najlepsze życzenia :)

• Czerwcowe szkolne wyjazdy

• Wspaniała zabawa, mnóstwo emocji, świetnie spędzony czas w FlyWall - centrum wspinaczkowe i park linowy w Rzeszowie - atrakcje dla najmłodszych

więcej zdjęć na fb szkoły

21 czerwca odbyła się wycieczka szkolna klas IV-VIII do Ojcowskiego Parku Narodowego, Krakowa (Zamek na Wawelu, Katedra Wawelska, Rynek Starego Miasta). ​​​​​​​

Klasa 4 - FlyPark Rzeszów

więcej zzdjęć na fb szkoły

• Wianki na Boże Ciało

• Boze Ciało nieodłącznie kojarzy nam się z kwiatami. Dzień przed uroczystościami poznawaliśmy tajniki profesjonalnego wicia wiankow. Wszystkie wyszyszly zjawiskowo i pięknie prezentowały się podczas czwartkowego święta.

• Nagrodzeni w konkursie fotograficznym

• W starostwie powiatowym w Jarosławiu odbyła się wystawa oraz wręczenie nagród w konkursie pt. Moje spojrzenie na patriotyzm oczami aparatu fotograficznego. Mateusz Kowal zajął III miejsca, Julia Mazurkiewicz - wyróżnienie. Dziękujemy i gratulujemy Uczniom biorącym udział w konkursie :)