• AKTYWNY WEEKEND

• Zapraszamy dzieci szkolne do udziału

w zajęciach sportowych w hali sportowej szkoły

W zajęciach mogą uczestniczyć również rodzice z dziećmi

• Projekt "Aktywna Szkoła"! 🏃‍♀️🏃‍♂️

• 📣Wspaniałe wieści! Nasza szkoła dołącza do projektu "Aktywna Szkoła"! 🏃‍♀️🏃‍♂️

Zapraszamy wszystkich uczniów i młodzież do udziału w zajęciach sportowych, które będą odbywały się w weekendy. To doskonała okazja, by być aktywnym i zdrowym.

Pierwsze zajęcia ruszają już w ten weekend 11-12.05.2024r.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę, w godzinach 15:00-18:00.

Bądźcie gotowi na mnóstwo ruchu i zabawy!

Niebawem udostępnimy harmonogram zajęć, więc śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco.

Do zobaczenia na boisku! 🌟#AktywnaSzkoła #ZajęciaSportowe #RuszamyWWeekendy

• INFORMACJA o świetlicy 😀

• W dniach egzaminu ósmoklasistów

14.15.16 maja 2024r.

obowiązują dni wolne od zajęć dydaktycznych ( nie ma zajęć szkolnych) jednak szkoła zapewnia opiekę świetlicową w godz. od 6:30 do 16:20 😀

• Konkurs plastyczny pt. 20 lat Polski w Unii Europejskiej.

• Zapraszamy uczniów klas 1-8,

do udziału w konkursie plastycznym

pt. 20 lat Polski w Unii Europejskiej.

Format pracy A-3, technika rysunkowa i malarska.

Termin do 23 maja 2024.

Składanie prac i szczegółowe informacje na plastyce lub u wychowawców.

• Caritas Archidiecezji Przemyskiej

• W naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć panią Magdalenę Kamieciak-Pobuta pełnomocnika ds. Wolontariatu Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V -VIII , którzy pogłębili wiedzę na temat wolontariatu oraz niesienia pomocy innym. Spotkanie miało na celu pokazanie działalności charytatywnej prowadzonej przez Caritas.

• DZIEŃ ZIEMI 🌎🌎🌐🌏

• Z okazji światowego Dnia Ziemi w naszej szkole, zorganizowano szereg przedsięwzięć. Było sprzątanie otoczenia szkoły, sadzenie roślin, powstały plakaty, na zajęciach mówiliśmy o segregacji śmieci i recyklingu. Mamy nadzieję, że takie działania pozwolą, aby Ziemia była także domem dla przyszłych pokoleń.🌎🌎🌐🌏